Серпнева конференція педагогічних працівників

Серпнева конференція - 2019

СЕРПНЕВА КОНФЕРЕНЦІЯ ПЕДАГОГІЧНИХ ПРАЦІВНИКІВ КРИВОРІЗЬКОГО РАЙОНУ - 2018

"ПРО ПІДСУМКИ РОЗВИТКУ ОСВІТИ РАЙОНУ ЗА 2017-2018 НАВЧАЛЬНИЙ РІК ТА ПРІОРИТЕТНІ ЗАВДАННЯ ЩОДО РОЗВИТКУ ОСВІТНЬОЇ ГАЛУЗІ У 2018-2019 НАВЧАЛЬНОМУ РОЦІ"

2017-2018 навчальний рік

КРИВОРІЗЬКОГО РАЙОНУ

Доповідь начальника відділу освіти Литвиненко Н.О.

Презентація до виступу начальника відділу освіти

Доповідь директора КУ "Криворізький РНМК" Ланчковської Т.А.

2016-2017 навчальний рік

КРИВОРІЗЬКОГО РАЙОНУ

Доповідь  директора Криворізького РНМК Ланчковської Т.А.

Доповідь директора ДЮСШ Воронько М.М.

Рекомендації серпневої конференції педагогічних працівників

Матеріали семінару - практикуму керівників ЗНЗ "Тренінгові технології в організації методичної роботи з педагогічними кадрами в закладах  освіти"

2015-2016 навчальний рік

КРИВОРІЗЬКОГО РАЙОНУ

Доповідь виконуючої обов’язки начальника відділу освіти Загородніх З.Г.

Доповідь директора Криворізького РНМК Ланчковської Т.А.

Доповідь директора Кіровської ЗОШ Космін Л.С.

Доповідь головного лікаря Криворізького РЦПМСД Васильєва В.А.

Доповідь завідуючої Новопільським ДНЗ "Снігуронька" Рибак Л.І.

Аналітичні довідки

Матеріали тренінгу для заступників директорів з НР «Організація роботи психолого-педагогічного консиліуму»

Фотозвіт

Матеріали семінару-тренінгу для керівників ЗНЗ «Атестація як засіб стимулювання цілеспрямованого безперервного підвищення рівня професійної компетентності педагогічних працівників»

Матеріали семінару для керівників ЗНЗ "Створення дидактичних моделей дистанційного навчання як засобу підвищення якості освіти"

Матеріали семінару - тренінгу для керівників ЗНЗ «Наукова організація праці керівника у творчій співпраці із сучасною психолого-педагогічною наукою»

Матеріали семінару для керівників ЗНЗ "Організаційно-правове забезпечення прав та інтересів дітей в умовах навчального закладу"

Матеріали семінару - тренінгу для керівників ЗНЗ "«Специфіка організації моніторингових досліджень в умовах сільської малокомплектної школи»"

2014-2015 навчальний рік

Серпнева конференція педагогічних працівників Криворізького району

Доповідь начальника відділу освіти Криворізької РДА Кравчик Л.В.

Доповідь директора Криворізького РНМК Ланчковської Т.А.

Районна науково – практична конференція

«Технології креативної освіти як складова створення інноваційного освітнього простору

розвитку особистості»

(09 січня 2015 року, Криворізький педагогічний інститут)

План проведення

Матеріали науково-практичної конференції

2013-2014 навчальний рік

Серпнева конференція педагогічних працівників Криворізького району

Доповідь начальника відділу освіти Криворізької РДА Кравчик Л.В.

Доповідь директора Криворізького районного науково-методичного кабінету Ланчковської Т.А.

Районна науково – практична конференція

«Реалізація сучасних інноваційних технологій навчання на засадах компетентнісного підходу у контексті випереджаючої освіти для сталого розвитку»

(січень 2014 рік, Криворізький педагогічний інститут)

Пленарне засідання