16 жовт. 2018

Козацькі забави в Широківській ЗОШ

14 жовтня український народ відмічає свято Покрови Пресвятої Богородиці. З недавніх пір свято Покрови в Україні відзначається ще й як День українського козацтва та День захисника України.
13 жовт. 2018

"Батьківська хата"

13 жовтня 2018 року о 13.00 год. в Чкаловському СК був проведений захід «Батьківська хата».
12 жовт. 2018

"Ходить осінь по садах..."

Ходить осінь по садах, Ходить усміхається, Ніби в казці швидко так Кольори міняються
12 жовт. 2018

Вдячність тим, хто мужньо захищав рідну землю

Вшанування мужності та героїзму захисників незалежності та територіальної цілісності України, сприяння подальшому зміцненню патріотичного духу молоді, враховуючи історичне значення
12 жовт. 2018

День захисника України у Данилівській філії ОКНЗ "Софіївська ЗОШ"

З метою шшанування мужності та героїзму захисників незалежності й територіальної цілісності України, військових традицій і звитяг Українського народу, сприяння подальшому зміцненню патріотичного духу в суспільстві Данилівська філія провела цікаві та змістовні заходи
8 жовт. 2018

Важливість створення більш комфортних умов для навчання та виховання дітей

На даному етапі реформування освіти дуже важливо створити сучасну матеріально-технічну і навчально-методичну базу для здійснення якісної освіти та впровадити енергозберігаючі технології.
5 жовт. 2018

Виготовлення колажу до дня посмішки

Всесвітній день посмішки щорічно відзначається у першу п'ятницю жовтня.
4 жовт. 2018

Ми відповідаємо за тих, кого приручаємо!

У рамках відзначення Всесвітнього дня тварин 4 жовтня 2018 року в ОКНЗ «Софіївська ЗОШ І-ІІІ ст.» було проведено «Всеукраїнський урок доброти «Гуманне та відповідальне ставлення до тварин».
1 жовт. 2018

Нова українська школа

У Криворізькому районі швидкими темпами ведеться робота по впровадженню реформи освіти – «Нова українська школа».
21 вер. 2018

Проведення Міжнародного дня миру у Христофорівській філії ОКНЗ "Софіївська ЗОШ"

Щороку 21 вересня люди в різних куточках земної кулі замислюються про важливість миру. А в нашій країні це питання стоїть особливо гостро.