22 бер. 2019

«Ми за здоровий спосіб життя»

21.03.2019 р. у Радушненському ДНЗ (ясла-садок) «Ромашка» було проведено тренінгове заняття для педагогів «Ми за здоровий спосіб життя».
22 бер. 2019

Перший відбірковий тур обласного фестивалю «Z_ефір»

20 березня у смт Софіївка пройшов перший відбірковий тур обласного фестивалю «Z_ефір». Цей фестиваль проходе вдруге. Назва фестивалю дуже символічна: солодкий зефір асоціюється з дитинством, а літера Z означає нове покоління інноваторів – в прямому ефірі!
21 бер. 2019

Міжнародний День Землі

20 березня на планеті відмічається Міжнародний День Землі, покликаний об'єднати людей планети в справі захисту навколишнього середовища, нагадати про те, що планета, яка дарувала нам життя, унікальна й має потребу в турботі й захисті. Міжнародний день Землі – свято чистої Води, Землі і Повітря.
15 бер. 2019

Національно-патріотичне виховання дітей у закладах дошкільної освіти

Педагогічним колективом Вільнянського ДНЗ «Білочка» протягом тижня було організовано роботу з національно – патріотичного виховання дітей, що спрямована на виховання любові до України, шанобливого ставлення до родини, поваги до народних традицій і звичаїв, державної мови та символів.
14 бер. 2019

День зустрічі птахів

Традиційно в кінці березня КНЗ «Радіонівська ЗОШ І – ІІІ» вчителем біології Савчук Н.В. було проведено свято зустрічі птахів для учнів 1 – 6 класів. З метою розширення знань про птахів їх поведінку роль і місце в природі значення в житті людини і в природі розширити знання про обряди українського народу розвивати інтерес та спостережливість, виховувати дбайливе ставлення до пернатих.
13 бер. 2019

«Думи Кобзаря живуть поміж нами»

Березень в Україні часто називають Шевченковим. І це не випадково : щороку навесні Великий Кобзар приходить до нас і щороку новим, неповторним.
13 бер. 2019

Перші вісники весни

Поки жити планета ця буде, поки світ ще в полоні краси, бережіть птахів добрії люди, хай чарують нас їх голоси!
12 бер. 2019

Неповторний світ поезії Кобзаря

Учитесь, читайте, І чужому научайтесь, І свого не цурайтесь.
11 бер. 2019

«Супермама»

Конкурсно – розважальна програма проведена в КНЗ «Радіонівська ЗОШ І – ІІІ ступенів» педорганізатором Бойко О.В.
7 бер. 2019

«Мнемотехніка»

Підтвердженням змін, які відбуваються сьогодні в освіті є проведення різних заходів у закладах дошкільної освіти Криворізького району та тісна співпраця з Криворізьким державним педагогічним університетом.