11 трав. 2019

Свято нагородження учнів-переможців олімпіад

07 травня 2019 року на базі КЗ "Новопільського НВК" відбулося районне свято нагородження переможців учнівських олімпіад із базових дисциплін та конкурсів з української мови імені Петра Яцика та мовно-літературного імені Тараса Шевченка.
10 трав. 2019

Той травень в пам’яті людей!

Колись історія назве Наш час народженням людини, Бо поки серце в нас живе – Ми не стояли на колінах
2 трав. 2019

Виховання патріотизму сучасної молоді

02.05.2019 на базі управління освіти, культури, молоді та спорту Криворізької РДА відбувся районний психолого-педагогічний семінар «Формування патріотичної свідомості в контексті ціннісних орієнтирів виховання учнівської молоді» для заступників директорів з навчально-виховної роботи та педагогів-організаторів закладів загальної середньої освіти району.
27 квіт. 2019

День цивільної оборони

Правила ці пам’ятай Про безпеку правду знай!
26 квіт. 2019

«Чорнобиль не має минулого часу»

Ми атомні заложники прогресу. Вже в нас нема ні лісу, ні небес. Так і живем од стресу і до стресу, Абетку смерті маємо – АЕС. Л. Костенко
25 квіт. 2019

Прощавай, букварику - перший друг школярика!!!

Цю найпершу в школі книжку Знає будь-який школяр. До усіх книжок доріжку Прокладає нам буквар…
24 квіт. 2019

«Театралізована діяльність – ефективний засіб соціалізації дошкільника».

24квітня 2019року на базі КЗ « Христофорівський ДНЗ «Буратіно» відбулося районне методичне об’єднання вихователів груп молодшого дошкільного віку закладів дошкільної освіти Криворізького району, за темою «Театралізована діяльність – ефективний засіб соціалізації дошкільника».
27 бер. 2019

Виставка сімейних газет «Моя сім’я»

Сім’я – одне з найважливіших соціальних надбань людства, цінність якого з давніх часів і до наших днів залишається незмінною. У сім’ї формується і розвивається особистість дитини, триває опанування нею соціальних ролей, що необхідні для безболісної адаптації в суспільстві.
26 бер. 2019

Вода – колиска життя

А вода це справжнє диво! Як прожити без води? З нею ми завжди щасливі, З нею в нас нема біди.
25 бер. 2019

Панорама творчості педагогічної майстерності музичних керівників закладів дошкільної освіти

На базі Вселівського ЗДО «Сонечко», в березні місяці, пройшла панорама творчості педагогічної майстерності музичних керівників закладів дошкільної освіти з проблеми «Роль музики у патріотичному вихованні дошкільників» - керівник Корж Г.В.(Новопільський ЗДО «Снігуронька»)