8 трав. 2020

З днем Перемоги!

В дні травневі, мріями багаті, Коли щастя хлюпає з пісень, Ми щороку зустрічаємо свято – Перемоги урочистий день.
7 трав. 2020

ДО УВАГИ БАТЬКІВ МАЙБУТНІХ ПЕРШОКЛАСНИКІВ

З 27 квітня до 31 травня 2020 року заклади загальної середньої освіти Криворізького району розпочинають прийом документів для зарахування дітей до 1-го класу на 2020/2021 навчальний рік.
13 бер. 2020

Уклін тобі, Кобзарю!

І мене в сім’ї великій В сім’ї вольній, новій, Не забудьте пом’янути Незлим тихим словом. Т. Шевченко
10 бер. 2020

Теплий промінь березневий розбудив дзвінку весну....

5-6 березня 2020 року в Вільненському ЗДО «Білочка» відбулися святкові ранки, присвячені мамам, бабусям, сестричкам та всім жінкам.
3 бер. 2020

Контроль за безпечністю харчування в закладах освіти України наразі здійснюється за новими правилами.

Прийнята нова редакція Закону України «Про основні принципи та вимоги до безпечності та якості харчових продуктів» , згідно якої всі українські підприємства харчової галузі, зокрема, і заклади освіти, які надають послуги з харчування, а також постачальники та перевізники харчових продуктів, мали впровадити систему управління безпечністю харчування НАССР.
26 лют. 2020

Над усі багатства і припливи мод шануймо мову серцем і вустами. Народ без мови-це вже не народ, без мови всі ми б сиротами стали.

21 лютого світова громадськість відзначає Міжнародний День рідної мови.
26 лют. 2020

Ці дні насичені подіями.

20 лютого були визволені землі Надеждівської сільської ради від фашистських загарбників під час Великої Вітчизняної війни.
25 лют. 2020

«Книга – скарб пізнання!»

25 лютого 2020 року діти різновікової старшої групи Софіївського ДНЗ «Сонечко» здійснили екскурсію до сільської бібліотеки с. Софіївка під девізом – «Книга – скарб пізнання!»
25 лют. 2020

Всеукраїнська акція «Годівничка»,

Вже котрий рік учні Христофорівської філії ОКНЗ «Софіївська ЗОШ І-ІІІ ст..» приймають активну участь у Всеукраїнській акції «Годівничка», мета якої привернути увагу учнівської молоді до життя зимуючих пернатих і необхідності їх підгодівлі у складний для них час.
21 лют. 2020

Зима, яка змінила нас

А сотню вже зустріли небеса.. Летіли легко, хоч Майдан ридав.. І з кров’ю перемішана сльоза… А батько сина ще не відпускав.