Конкурс на заміщення вакантних посад керівників закладів

ПОВІДОМЛЕННЯ від  06.08.2020р.                                                                                      Управління освіти, культури, молоді та спорту Криворізької райдержадміністрації повідомляє, що перше засідання конкурсної комісії з добору на посаду директора «Криворізька централізована бібліотечна система» Криворізької районної ради відбудеться 10 серпня 2020 року о 10. 00 в приміщення управління освіти, культури, молоді та спорту Криворізької райдержадміністрації за адресою: м.Кривий Ріг, майдан Вознесенський, буд.7в, зал засідань.Тема засідання - розгляд документів, поданих до конкурсної комісії з добору на посаду директора КЗ «Криворізька централізована бібліотечна система» Криворізької районної ради.                                                                                          Відповідальна особа: секретар конкурсної комісії Лісненко Інна Анатоліївна тел. 096-949-31-23, e-mail: [email protected]
                                                                                       ОГОЛОШЕННЯ                                                                               За рішення конкурсної комісії   щодо проведення конкурсного відбору на заміщення вакантної посади керівника КНЗ "Веселівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів" від 23 січня 2019 року, управління освіти, культури, молоді та спорту Криворізької райдержадміністрації надає перелік осіб, яких допущено до участі у конкурсному відборі  та дату час і місце проведення конкурсу:                                     - ЮРЧЕНКО ЄВГЕНІЯ ВОЛОДИМИРІВНА.                                                                                                          Конкурс відбудеться 28 січня 2019 року о 13.00 у конференц-залі управління, освіти, культури, молоді та спорту Криворізької райдержадміністрації (м. Кривий Ріг, майдан Вознесенський, б. 7)

ОГОЛОШЕННЯ

За рішенням  конкурсної комісії щодо проведення конкурсного відбору на заміщення вакантних посад керівників закладів загальної середньої освіти Криворізького району (протокол №1 від 25.10.2018), управління освіти, культури, молоді та спорту Криворізької райдержадміністрації надає перелік осіб, яких допущено до участі у конкурсному відборі та дату і час проходження конкурсу.

1. ОКНЗ «Надеждівський навчально-виховний комплекс   загальноосвітня школа I-III ступенів – дошкільний навчальний заклад»
  • Качуровська Ірина Іванівна.

Дата та час проведення конкурсу: 05 листопада о 13.00 год.

1. КНЗ «Радушненська загальноосвітня школа I-III ступенів» Криворізької районної ради Дніпропетровської області:
  • Січкаренко Людмила Миколаївна;
  • Дідур Роман Миколайович;
  • Позднякова Олена Олександрівна;
  • Маханькова Олена Анатоліївна.

Дата та час проведення конкурсу: 06 листопада о 12.00 год.

ОГОЛОШЕННЯ
Управління освіти, культури, молоді та спорту Криворізької райдержадміністрації повідомляє, що в зв’язку із виробничою необхідністю, засідання конкурсної комісії щодо проведення конкурсного відбору на заміщення вакантних посад директорів КНЗ «Червоношахтарська  загальноосвітня школа I-III ступенів» та КНЗ "Глеюватьска загальноосвітня школа І-ІІ ступенів" переноситься з 16 жовтня на 17 жовтня 2018 року. Час проведення не змінюється.

ОГОЛОШЕННЯ

Управління освіти, культури, молоді та спорту Криворізької райдержадміністрації повідомляє, що в зв’язку із виробничою необхідністю, засідання конкурсної комісії щодо проведення конкурсного відбору на заміщення вакантної посади директора КНЗ «Веселівська загальноосвітня школа I-III ступенів» переноситься з 08 жовтня на 10 жовтня 2018 року о 10.00.