12 серп. 2019

Свято меду, хліба та врожаю "Смачне місто"

10 серпня 2019 року в Саксаганському парку міста Кривого Рогу відбулося святкове відкриття свята хліба, меду та нового врожаю "Смачне місто ".
17 лип. 2019

Для дітей канікули – це період зміцнення здоров’я, нових знайомств та пригод. А ще – яскравих вражень, творчості, пізнання світу…

Дитячі табори відпочинку – це справжнє змістовне дозвілля для дітей з добре підготовленою програмою культурно-масових та спортивних заходів, які сприяють оздоровленню та зміцненню здоров’я.
3 черв. 2019

Коли у небі сонечко сміється, а в полі,лузі квіти розцвітають, тоді нас всіх із цим прекрасним святом - З днем захисту дітей завжди вітають.

01.06.2019 року Раннєранківський СБК спільно з сільською бібліотекою провів пізнаваль - розважальну програму присвячену дню захисту дітей.
3 черв. 2019

Червонозабійницькі чемпіони

З метою виконання обласної та районної програми «Здоров’я через освіту» в Червонозабійницькій ЗОШ створюються умови для зміцнення здоров’я школярів, забезпечується використання здоров’язберігаючих технологій, завдяки виконанню цілого комплексу заходів
29 трав. 2019

В мене є бантик красивий і червоний є, і синій, кожний день я їх міняю Під наряди підбираю, а сьогодні в мене свято, то і бантиків – багато!

28 травня у пришкільному таборі «Веселка» пройшов День бантиків
27 трав. 2019

«Останній дзвоник» у Криворізькому районі

24 травня 2019 року в закладах загальної середньої освіти Криворізького району пролунав останній дзвінок, який сповістив про завершення навчального року.
24 трав. 2019

Створення позитивного іміджу закладу освіти у мережі Інтернет

22 травня 2019 року на базі Новопільського ДНЗ «Снігуронька» відбувся тренінг «Створення позитивного іміджу закладу освіти у мережі Інтернет» для працівників закладів дошкільної освіти, який проводила старший викладач КЗВО «Дніпровська академія неперервної освіти» Мотуз Тетяна Володимирівна.
20 трав. 2019

Проведення Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри “Сокіл”(“Джура”)

Формування духовних цінностей і громадянської самосвідомості - головне у військово-патріотичному та духовно-моральному вихованні учнів. Воно здійснюється на прикладах боротьби українського народу за волю і незалежність, на прикладах мужності та героїзму учасників революційних подій в Україні у 2004, 2013-2014 роках, учасників антитерористичної операції в Донецькій та Луганській областях.
17 трав. 2019

День вишиванки

16 травня у Христофорівській філії ОКНЗ «Софіївська ЗОШ І-ІІІ ст.» відбувся День вишиванки. Дрес-кодом дня була вишиванка, і вся школа замайоріла різнобарвними візерунками української вишивки.
15 трав. 2019

Україна – держава незламних людей, Міцного духу, талановитих дітей. Ми – горда, сильна, молода держава! Нащадкам роду козацького - слава!

11 травня 2019 року на базі КНЗ «Глеюватська ЗОШ І-ІІ ступенів» пройшов І (кущовий) етап Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри “Сокіл” (“Джура”).