Для дітей канікули – це період зміцнення здоров’я, нових знайомств та пригод. А ще – яскравих вражень, творчості, пізнання світу…

17 лип. 2019
Дитячі табори відпочинку – це справжнє змістовне дозвілля для дітей з добре підготовленою програмою культурно-масових та спортивних заходів, які сприяють оздоровленню та зміцненню здоров’я.

Уже стало доброю традицією відправляти влітку на оздоровлення дітей, що потребують особливої уваги та підтримки, до дитячого оздоровчого табору «Дельфін» у м. Скадовськ, Херсонської області. Цьогорічне літо теж запам’ятається дітям прекрасним відпочинком на узбережжі Чорного моря.

За сприяння Криворізької районної державної адміністрації, з метою оздоровлення дітей – сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, у дитячий оздоровчий табір «Дельфін» відправлено 50 дітей.

Відправлення дітей до ДОТ «Дельфін» відбулось 17 липня 2019 року. Розмістившись на своїх місцях у комфортабельному автобусі, діти відправились на відпочинок  до берега Чорного моря у ДОТ «Дельфін». Зміна триватиме з 17.07.2019 по 06.08.2019 р.

Дітей чекають нові знайомства та зустрічі, екскурсії, веселі та цікаві свята! Ну і, звичайно ж, тепле море та яскраве сонце!