В мене є бантик красивий і червоний є, і синій, кожний день я їх міняю Під наряди підбираю, а сьогодні в мене свято, то і бантиків – багато!

29 трав. 2019
28 травня у пришкільному таборі «Веселка» пройшов День бантиків

Проведення тематичного дня створило атмосферу творчості, грайливості, гарного настрою. Дітям було цікаво дізнатися історію виникнення бантика, як атрибута одягу, зачіски та гардеробу.

Діти разом з вихователями проявили неабияку творчість: прикраси для зачісок, банти, браслетики, різноманітні бантики на одязі дітей. Не лише дівчатка, а також і хлопчики залюбки прикрашалися намальованами бантами. Не відставали від дітей і вихователі: банти стали елементом їхньої зачіски, одягу, прикрас.

Переможцями конкурсу «Міс та Містер Бантик» стали: Мельгунова Єлизавета, у якої нарахували 190 бантиків (загін «Голосисті соловейки»), Сердюк Олександра – 184, (загін «Капітошка»), Рябошапка Артем (загін «Енергія») -144бантика, Матощенко Владислав та Красуленко Маргарита (загін «Покемони»).