17 лют. 2020

Цікаво, позитивно, емоційно, креативно,сміливо

У філії Грузький НВК ОКНЗ Софіївська ЗОШ «на ура» пройшла гра «Хто зверху»: учні проти вчителів, присвячена Дню Святого Валентина!
4 лют. 2020

5 років без легенди

03 лютого 2020 року всі учні 4-9 класів та вчителі філії Грузький НВК ОКНЗ Софіївська ЗОШ" зібрались на тематичну лінійку, присвячену Кузьмі (Андрію Кузьменку).
4 лют. 2020

Увага, конкурс!

Головним управлінням Національної поліції в Дніпропетровської області оголошено конкурс на службу в поліції для зайняття 63 вакантних посад середнього та молодшого складу поліції Дніпропетровської області.
30 січ. 2020

Героїчною і водночас трагічною сторінкою в історії України є загибель українських захисників на залізничній станції Крути 29 січня 1918 року.

На Аскольдовій могилі Поховали їх – Тридцять мучнів українців. Славних, молодих…
28 січ. 2020

ЦЕ ГОЛОКОСТ – ВСЬОГО ОДНЕ ЛИШ СЛОВО, ТА ЙОГО СЕНС – ПЕКУЧИЙ БОЛІ ЖАР, ВБИВАЛИ ВСІХ!.. СТАРОГО І МАЛОГО, МАЛО ХТО ЖИТТЯ ПОРЯТУВАВ

До Міжнародного дня пам’яті загиблих жертв Голокосту, з метою поглиблення знань учнів про Голокост під час Другої Світової війни, виховання в учнів толерантності та поваги до інших народів, вшанування пам’яті загиблих у Голокості у закладах освіти району було проведено урочисті лінійки з хвилинами мовчання та тематичні класні години
24 січ. 2020

Акція «Годівничка»

Доброю традицією в Данилівській філії ОКНЗ Софіївська ЗОШ стало щорічне проведення взимку акцій екологічного спрямування.
22 січ. 2020

І обнялися береги одного, вічного народу (доповнено)

Ми всі живемо на одній Батьківщині, і хоч розлучити нас прагнуть , та ми Діти пісенної, святої України, Не треба нам свар, незгоди, ганьби! Нам пращури дали велике надбання: З’ єднали країну мою на віки.
20 січ. 2020

Душа криниці

18 сiчня 2020 року вiдбувся 24 відкритий фестиваль -Мистецьке свято Душа криниці!
16 січ. 2020

#СтопБулінг…..

У 2019 році набрали чинності норми закону «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо протидії булінгу (цькуванню)», який визначає поняття булінгу. Напередодні початку нового навчального року Міністерство юстиції України продовжує інформування в рамках кампанії #СтопБулінг…..
15 січ. 2020

Знову Миланки і знову вітання!!!

Напередодні старого Нового року, 13 січня в народі відмічають свято Маланки. Новорічні свята завжди пов'язані з мріями про краще майбутнє. Ці мрії та бажання здавна викристалізовувались у чудові поетизовані обряди - колядування, щедрування й засівання.