3 груд. 2018

Його ім’я – підступний СНІД

Загальношкільна лінійка, проведена в ОКНЗ «Софіївська ЗОШ І-ІІІ ст.» 30 листопада серед учнів 1-11 класів була присвячена Міжнародному дню боротьби зі СНІДОМ
28 лист. 2018

Тонко реагувати, бережно торкатися, ненав’язливо любити – це і є основні сходинки до серця дитини…

27 листопада 2018 року на базі Софіївського ДНЗ «Сонечко» відбулося методичне об′єднання для вихователів груп раннього віку «Адаптація дітей раннього віку до нових умов життя»
26 лист. 2018

Минуле стукає в наші серця

24 листопада - День пам’яті жертв голодомору. Це ще одна трагічна сторінка історії нашої держави. В цей день український народ згадує про мільйони людей, які померли від голоду.
23 лист. 2018

Україна – країна нескорених!

З нагоди проведення Дня гідності та Свободи, прищеплення любові до Батьківщини, виховання національно-патріотичної свідомості, розвитку бажання стати гідними громадянами України протягом 19.11 - 21.11.2018 р. в закладах освіти Криворізького району було проведено цикл заходів.
21 лист. 2018

Здоров"я дитини - майбутнє України

Як відомо, здоров′я – то найцінніший скарб. А щоб скарбів було багато, над ним треба працювати.
19 лист. 2018

Вогонь буває різний

Навчально-виховні розваги у Вільненському ДНЗ "Білочка"
17 лист. 2018

Маленька Міс Осінь 2018 р

16 листопада у великій залі Зеленогайської філії було проведено свято під назвою « Маленька Міс Осінь 2018 р.» У святкуванні приймали участь дівчатка з 1 по 4 клас.
16 лист. 2018

Важливе оголошення!

Шановні колеги та гості сайту управління освіти, культури, молоді та спорту Криворізької райдержадміністрації!
13 лист. 2018

Впровадження освітньої реформи на теренах Криворізького району

Нове освітнє середовище – це сучасний простір, сукупність умов, засобів і технологій для комфортного навчання учнів, учителів і самих батьків, як цього вимагає Нова українська школа.
13 лист. 2018

«Бережи себе. Здоров’я – скарб»

13листопада 2018 року у КНЗ «Златоустівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів » педагог-організатор Тарасова Н.П. провела серед учнів 1-11 класів гру- квест під назвою «Бережи себе. Здоров’я – скарб»