Україна – країна нескорених!

23 лист. 2018
З нагоди проведення Дня гідності та Свободи, прищеплення любові до Батьківщини, виховання національно-патріотичної свідомості, розвитку бажання стати гідними громадянами України протягом 19.11 - 21.11.2018 р. в закладах освіти Криворізького району було проведено цикл заходів.

Патріотизм – це одна із ланок людського характеру. Він, подібно до любові, керує людською свідомістю, заставляючи робити великі і малі вчинки в ім’я своєї Батьківщини. Патріотизм – величний вияв нескінченної любові до рідного краю, як і честь виховує великих, сильних людей, які не рахуються із ціною свого життя і здатні пожертвувати ним заради рідної землі. Патріотизм породжує впевненість у собі, волю в перемогу, віру в свою націю, свій народ, він перетворює звичайну людину в безстрашну машину, яка не відчуває страху і болю, ідучи впевнено і безстрашно до своєї мети.  І тоді мета патріота стає метою усього народу. Патріот живе у єдності зі своїм народом, адже життя народу стає його власним життям.

Україна – це територія гідності і свободи. Такими нас зробила не одна, а дві революції – Майдан 2004 року, який був святом Свободи, і Революція 2013 року, Революція Гідності.

21 листопада, бул проиведені загальношкільні урочиста лінійка для учнів  «Україна – територія гідності та свободи». Під час заходу учні мали можливість дізнатися про історію цього визначного дня та перегорнути героїчні сторінки історії нашої країни, вшанувати хвилиною мовчання всіх, хто поклав своє життя за світле майбутнє України.

Для учнів 9-11 класів проведено уроки мужності «Герої – хто вони?»,  він  нагадав присутнім про героїчні події тих  «чорних» днів листопада 2013 р. – лютого 2014 років, про початок національної революції. Розповідь супроводжувалась документальними кадрами. Насамкінець усі присутні вшанували пам’ять Небесної Сотні хвилиною мовчання.

У школі учням проведено кінолекторії з переглядом документальних фільмів: «Шлях до свободи»,  «Революція Гідності – Майдан»,  «Небесна сотня»  Організавано,   виставку  дитячих малюнків:  «Діти за мир, за єдину Україну», «Я славлю сою рідну Україну», «Україна очима дітей».

Відзначаючи День Гідності та Свободи, ми сповнені гордістю за наших співвітчизників, які понад усе цінують свободу і гідність та продовжують боронити незалежність України від зовнішньої агресії.