Тонко реагувати, бережно торкатися, ненав’язливо любити – це і є основні сходинки до серця дитини…

28 лист. 2018
27 листопада 2018 року на базі Софіївського ДНЗ «Сонечко» відбулося методичне об′єднання для вихователів груп раннього віку «Адаптація дітей раннього віку до нових умов життя»

Методист управління освіти, культури, молоді та спорту Криворізької РДА Ігнатенко О. С. привітала всіх присутніх та націлила на плідну працю. Керівник методичного об′єднання Вітер О. О. провела з вихователями анкетування «Що важливо у роботі з дітьми раннього віку?». Завідувач ДНЗ Я. М. Пухальська  нагадала всім присутнім про те, що ж таке адаптація, її види, від яких факторів вона залежить, які бувають ступені адаптації. Здійснено перегляд ігор  з дітьми раннього віку , які допомагають дитині швидше пристосуватися до умов ЗДО (вихователь Т. І. Філіонова). Під час ділових ігор з вихователями було закріплено уміння педагогів встановлювати емоційний контакт з дітьми раннього віку та налагодження взаємодії з їхніми батьками для полегшення процесу адаптації новачків до нових умов життя («Портрет дитини», «Допоможи колезі», «Долонька добрих слів», «Карусель»).  Учасникам семінару надані методичні рекомендації та пам’ятки по роботі з дітьми з питання адаптації дітей раннього віку, роботи з батьками. В методичному об′єднанні взяли участь 14 вихователів району.

Завідувач ДНЗ:   Я. М. Пухальська