Його ім’я – підступний СНІД

3 груд. 2018
Загальношкільна лінійка, проведена в ОКНЗ «Софіївська ЗОШ І-ІІІ ст.» 30 листопада серед учнів 1-11 класів була присвячена Міжнародному дню боротьби зі СНІДОМ

За свою багатовікову історію людство зазнало чимало епідемій різних хвороб. Та ще ніколи людство не зустрічалось з вірусом, який би діяв з такою руйнівною силою, як СНІД, і настільки загрожував існуванню людства. Проблема ВІЛ-СНІД сьогодні актуальна як ніколи. У світі мільйони людей живуть з цією недугою і…помирають. На одинці з собою, наодинці зі світом. Ще одна проблема – це толерантне ставлення до людей хворих на СНІД. Саме цим питанням і була присвячена загальношкільна лінійка, проведена в ОКНЗ «Софіївська ЗОШ І-ІІІ ст.» 30 листопада серед учнів 1-11 класів. Для учнів була представлена інформація про ВІЛ, кількісна характеристика про людей хворих на СНІД в Україні та світі, питання захисту від цієї хвороби. А найголовніше ми намагалися донести до всіх, що всі ми різні, але перед хворобою рівні. І всі ми повинні толерантно, з розумінням відноситись до ВІЛ-інфікованих людей. Це учні 7 класу намагалися донести до мас через свій танок «Не схожі». На завершення заходу діти приєднались до акції «Червона стрічка».

Кожну хвилину ми робимо свій вибір. Ми турбуємось за себе та за своїх близьких.А обачливість – це основа нашої поведінки!

Педагог-організатор  ОКНЗ «Софіївська ЗОШ І-ІІІ ст.» Фоміченко О.М.