30 січ. 2019

Ніколи Україні не забути цих юних душ нескорений політ

Минає рвучко рік за роком, Неустанно дні пливуть, У вік віків залізним кроком Герої Крут Ідуть І креслять їх осяяні тіні В безсмертя славну путь – В віках віків бійці нетлінні Герої Крут Не вмруть
30 січ. 2019

Не будьмо байдужими!

Віддай людині крихітку себе. За це душа поповниться світлом. Ліна Костенко
28 січ. 2019

Семінар–тренінг для педагогів «Комунікативно-мовленнєвий розвиток дошкільників»

24.01.2019 р. вихователь-методист Дейнеко Т. М. і вихователь старшої групи Ахабаніна Г. І. провели семінар–тренінг для педагогів «Комунікативно-мовленнєвий розвиток дошкільників».
25 січ. 2019

Година пам’яті «Голокост – лихо ХХ століття»

З метою поглиблення знань учнів про Голокост під час Другої Світової війни, виховання в учнів толерантності та поваги до інших народів, вшанування пам’яті загиблих у Голокості в Данилівській філії ОКНЗ "Софіївська ЗОШ" було проведено годину пам’яті «Голокост - лихо ХХ століття», де згадали одну із найстрашніших сторінок не лише на території України, а по всьому світу.
22 січ. 2019

Україна - більша за життя

100-річчя від Дня Соборності України
21 січ. 2019

«ВІД РІЗДВА ДО ВОДОХРЕЩА»

В народі говорять: «Як рік зустрінеш, так його і проведеш». Тож вчителі Лозуватської філії ОКНЗ «Лозуватська ЗОШ І-ІІІ ступенів імені Т.Г.Шевченка» вирішили розпочати 2019 рік з творчих справ, тому оголосили для учнів 1-4 класів тиждень мистецтв (з 14 по 18 січня) під назвою: «Різдвяні традиції».
18 січ. 2019

Українські вечорниці

18.01.2019 року у Зеленогайській філії були проведені українські вечорниці
17 січ. 2019

Акція «Допоможи птахам взимку»

Доброю традицією в КНЗ «Златоустівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів» стало щорічне проведення взимку акції «Допоможемо птахам взимку».
16 січ. 2019

Профорієнтація

Національною поліцією України оголошується набір кандидатів до вступу в ЗВО
14 січ. 2019

Тихо на землю спустилось Різдво, хай принесе воно в дім твій добро...

06.01. та 07.01.2019 року Раннєранківський сільський будинок культури вітали односельчан,провели театралізовану святкову ходу "Святий вечір ,добрий вечір добрим людям на здоров'я. "Заходили в домівки селян , магазини та організації несучі радість Нового року та Різдва Христового.