Вогонь буває різний

19 лист. 2018
Навчально-виховні розваги у Вільненському ДНЗ "Білочка"

Життя і здоров’я дітей є найвищими цінностями нашого суспільства. Навчаючи дітей правилам безпеки життєдіяльності, ми закладаємо надійний фундамент знань на майбутнє. Кожна дитина стане дорослою людиною, яка буде берегти своє життя та здоров’я своїх та інших ,а згодом зможе передати свої знання та вміння наступним поколінням. У нашому прогресивному сьогоденні обізнаність дітей правилами пожежної безпеки вкрай важлива. Для формування у дітей навичок оптимальних дій під час пожежі педагогами нашого закладу було застосовано різноманітні форми та методи виховної роботи.

Під час проведення розваги «Вогонь буває різний» було проведено наступні заходи:

• поповнено та оновлено матеріали куточка протипожежної безпеки;
  • проведено тематичні заняття «Пожежна машина», «Небезпечний вогник», «Правила безпеки при пожежі»;
  • Оформлено виставку дитячих малюнків на тему: «Вогонь не жарт».
  • Надано батькам консультацію з питання «Щоб не сталося лиха».

Під час проведення розваги в дитячий садок завітала провідний інспектор Криворізького районного сектору Головного Управління ДСНС України у Дніпропетровській області Свірідова Ганна Олександрівна,яка провела цікаву бесіду з дітьми та пограла з ними в ігри.

В.о.завідувача ДНЗ Гриценко І.В.