«Бережи себе. Здоров’я – скарб»

13 лист. 2018
13листопада 2018 року у КНЗ «Златоустівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів » педагог-організатор Тарасова Н.П. провела серед учнів 1-11 класів гру- квест під назвою «Бережи себе. Здоров’я – скарб»

Проведення квесту вже стало традиційним заходом для нашої школи і тому учні з нетерпінням чекають чергових захоплюючих пригод. Основна ціль проведення цьогорічного квесту – сприяти активізації знань про поняття «здоров’я»,  «здоровий спосіб життя», визначення та усвідомлення факторів, що впливають на здоров’я, створення умов для формування в учнів позитивного ставлення до життя та власного здоров’я.
В грі учні не тільки отримали нові знання, але й розвинули комунікативні навички (ефективного спілкування в різних формах та умовах), вміння продуктивно працювати в команді, знаходити компроміси для досягнення загальної цілі.
В ході заходу учні мали можливість проявити свої знання, вміння та творчі здібності, виконати ряд цікавих завдань, відвідуючи відповідні станції - «Здоров’ятко» (учні повинні були назвати 5 прикладів активного  і пасивного відпочинку),  "Спортивна" ( назвати і всією командою виконати 5 вправ зарядки), «Літературна» (завдання вимагало знання української літератури, а саме продовжи прислів’я та приказки про здоров’я), «Вас чекають ребуси» (учні розгадували цікаві ребуси про здоровий спосіб життя, фрукти овочі), «Загадкова» (учні добирали відповідні терміни та відгадували загадки).
Школярі  та вчителі школи активно долучилися до участі в грі-квесті та на протязі всього змагання йшли фактично «на рівних», про що свідчать результати конкурсу: почесне ІІІ місце посіла команда «Атлети» (64 бали), срібними призерами стала команда «Олімпійці» (66 балів), різниця між якими становила всього 2 бали. Переможцями ж стала команда  «Зможемо все!» (69 балів).
Вітаємо переможців гри-квесту та дякуємо всім командам за участь!

Педагог-організатор : Тарасова Наталія Павлівна