Загальношкільна лінійка «Знай і виконуй правила дорожнього руху» в Недайводському НВК

16 груд. 2016

Відомо, що найдорожчий скарб людини – це її власне здоров’я та життя. Незнання або невміння дотримуватися певних правил поведінки на дорогах, необережність дуже часто призводять до втрати не тільки здоров’я, а й навіть особистого життя. Таке трапляється з різних причин, але, особливо тоді, коли людина потрапляє на вулицю і не дотримується її законів. І, нажаль, частіше нещасні випадки трапляються з дітлахами.

Знати і дотримуватися правил дорожнього руху повинна кожна дитина  ще до того, як вона самостійно вийде на вулицю - це допоможе їй безпечно ходити вулицями і дорогами наших міст і сіл, а водіїв автотранспорту позбавити багатьох неприємностей.

Тож 15 грудня кл. керівник 4 класу провела загальношкільну лінійку «Знай і виконуй правила дорожнього руху» під час якої  в ігровій  формі закріпила знання  учнів із правил дорожнього руху; навчала  їх постійно дотримуватися правил ПДР, не ризикувати своїм життям і здоров’ям, перебуваючи на дорозі; виховувала  почуття відповідальності, свідомого ставлення до реальних подій,  дисциплінованості.