АВТОРСЬКИЙ СЕМІНАР «МНЕМОТЕХНІКА – НОВІТНЯ ТЕХНОЛОГІЯ ЕФЕКТИВНОГО ЗАСВОЄННЯ ІНФОРМАЦІЇ В УМОВАХ СУЧАСНОЇ ОСВІТИ» для ДНЗ району

12 груд. 2016

9 грудня 2016 року  у відділі освіти Криворізької РДА відбувся районний науково-теоретичний семінар за авторською технологією Чепурного Генадія Анатолійовича, президента Всеукраїнської асоціації розвитку творчої особистості «ВАРТО», керівника центру освітніх технологій «Школа ейдотехніки», доктора педагогічних наук, у якому взяли участь  педагоги дошкільних навчальних закладів  району.

Координаторами семінару виступив Криворізький районний науково – методичний кабінет, зокрема іі директор Ланчковська Т.А. та методист з питань дошкільної освіти Стретович О.І.

Під час відкриття заходу Лачковська Тамара Анатоліївна зазначила, що у сучасному інформаційному просторі, яке постійно оновлюється інформацією, принципово важливо не лише швидко її запам’ятовувати, обробляти, трансформувати, використовувати, а, передусім, розуміти, усвідомлювати, тому знання спеціальних прийомів, методів, способів поліпшення процесу засвоєння нових знань та мнемотехніки будуть корисні педагогам, щоб навчити своїх вихованців ними послуговуватися в житті.

Ухіна Тетяна Борисівна, заступник директора видавництва «Мандрівець», яка напередодні презентувала навчально-методичне забезпечення освітнього процесу в дошкільних навчальних закладах і початкових класах та дидактичне забезпечення використання мнемотехніки у навчально-виховному процесі.

Під час роботи семінару вихователі дошкільних навчальних закладів області мали змогу ознайомитися з теоретико-методологічними основами застосування мнемотехніки в сучасній освіті.

У практичній частині семінару автором було продемонстровано та наведено приклади застосування у навчально-виховному процесі дошкільних навчальних закладів мнемотехніки з метою засвоєння вихованцями інформації.

У рамках проведення майстерні з мнемотехніки, вихователі збагатили свої знання з використання продуктивних освітньо-оздоровчих технологій в навчально-виховному процесі, удосконалювали практичні навички роботи з дітьми.

По завершенню роботи науково-практичного семінару всі його активні учасники отримали сертифікати Міжнародного проекту «Мнемотехніка: технологія засвоєння нової інформації».

Учасники семінару висловили щиру вдячність організаторам і партнерам заходу за чітку організацію та надану можливість зустрічі й спілкування з автором технології.