16 груд. 2016

Найважливіше для людини – її життя, а найцінніше в цьому житті - здоров’я. Адже кожна людина унікальна, неповторна. І життя в неї одне, тому берегти його і здоров’я необхідно кожному.

Сучасний світ дуже складний і в ньому багато небезпечних ситуацій. Адже статистика дорожньо-транспортних пригод невтішна: в світі щогодини гине 9 дітей. В Україні майже 2/3 дітей, які потрапили під колеса автомобілів, знехтували правилами дорожнього руху.

У Недайводському НВК учні початкових класів та дитячий підрозділ переглянули виставу «Азбуку дорожніх знаків завчи до ладу, щоб не потрапити раптом в біду!». Герої вистави в  ігровій формі ознайомили дітей із правилами дорожнього руху. Дітям було цікаво і весело.