Тематичний тиждень присвячений памяті В. Сухомлинського

14 вер. 2018
10.09.18 по 14.09.18 р. в Радушненському ДНЗ "Ромашка" проводився тематичний тиждень присвячений памяті В. Сухомлинського, видатного педагога сучасності, якого по праву називають учителем добра і краси.

Творчість В.Сухомлинського є своєрідною педагогічною енциклопедією всебічного розвитку особистості, теоретичні аспекти та практичний досвід якої в умовах модернізації змісту сучасної є актуальними і заслуговують на подальше ґрунтовне вивчення та використання.

З метою популяризації, вивчення та впровадження в освітній процес науково-педагогічної спадщини педагога-гуманіста було проведено ряд цікавих заходів: години спілкування «Школа казок  В.Сухомлинського», інсценізація казок за творами В.Сухомлинського», СОД на основі змісту творів В.Сухомлинського, фестиваль відкритих занять серед природи, книжково-ілюстративна виставка «Він віддав своїм дітям тепле серце в долоні…» та інше.