"Безпека дорожнього руху" у ОКНЗ "Софіївська ЗОШ І-ІІІ ступенів"

18 вер. 2018
З метою запобігання дитячому дорожньо-транспортному травматизму в ОКНЗ «Софіївська ЗОШ І-ІІІ ст.» був проведений тиждень «Безпека дорожнього руху».

18 вересня було проведено загальношкільну лінійку «Правил руху дотримуйся завжди!», на якій юні інспектори руху – Заріцький Дмитро, Пономаренко Віктор, Тростянецька Ксенія, Тукусер Анастасія, Коротя Єлена, Курманенко Ілона, Яній Кароліна, Тарасенко Анастасія, дали всім школярам суттєві поради щодо дотримання правил дорожнього руху. На заході була присутня інспектор ювенальної превенції Криворізького РВП КВП ГУНП в Дніпропетровській області, старший лейтенант поліції Бокун Євгенія Едуардівна, яка поспілкувалася з учнями і надала практичні поради безпечної поведінки учасникам дорожнього руху.

На шкільній лінійці також було підведено підсумки конкурсу малюнків «Безпека на дорозі» і визначені переможці. А протягом тижня серед учнів 1-11 класів класними керівниками проводились виховні години та бесіди на тему «Безпека руху на дорозі».