Доторкнутись до «війни»

10 груд. 2018
Патріотизм, любов до рідної держави – головні пріоритети у вихованні молоді нашого навчального закладу

7 грудня учні 8-11 класів ОКНЗ «Софіївська ЗОШ І-ІІІ ст.» під керівництвом вчителя української мови Бєлої Тетяни Олексіївни та педагога-організатора Фоміченко Оксани Миколаївни відвідали Криворізький музей 40-го батальойону «Кривбас». З самого початку діти проявили особливу зацікавленість, адже гід музею розповідав про нелегкий шлях борців в Ілловайську та Дебальцево, показав відео з віршами учасників  АТО та речі, речі тих, хто загинув. Діти мали змогу приміряти бронежилети, каски, скласти автомат, подивитись у бінокль та зробити фотографії. Але найголовніше – попонити свій запас знань про «неоголошену війну», доторкнутись до нетакого вже й далекого минулого, щоб бути готовими стати на захист своєї сім’ї, своєї родини, своєї Батьківщини.

До музею ми приїхали не з пустими руками, а з подарунком – патріотичною вишиванкою. І привітали захисників зі святом Днем Збройних сил України!

Тож нехай у підростаючого покоління буде козацька мужність, дідівська гідність, батьківська мудрість, незламна сила волі та віра у власні сили! Слава Україні!

Педагог-організатор

ОКНЗ «Софіївська ЗОШ І-ІІІ ст.»

Фоміченко Оксана Миколаївна