Всесвітня акція «16 Днів проти насильства»

10 груд. 2018
На виконання листа департаменту соціального захисту населення Дніпропетровської обласної державної адміністрації від 22.11.2018 р. №7173/0/192-18 «Щодо проведення інформаційної компанії до Всесвітньої акції 16 днів проти насильства» з 01.12. по 07.12.18 р. у Червоношахтарській ЗОШ І-ІІІ ступенів проводилася акція «16 днів прти насильства»

Серед учнів 1-4 класів був проведений конкурс малюнків «світ без насильства». Проведений флешмоб для учнів старшої та середньої ланки.

Класними керівниками 1-11 класів були проведені виховні години за темами: «Права дитини», «Позитивний психологічний клімат у родині – запорука здорової сім’ї», «Запобігання насильства над дітьми». Проведені засідання круглих столів: «Життя без насильства», «Взаємоповага – основа людських стосунків». Учні мали змогу переглянути відеофільм з проблем торгівлі людьми «Станція призначення - життя», з наступним обговоренням.