Маленька Міс Осінь 2018 р

17 лист. 2018
16 листопада у великій залі Зеленогайської філії було проведено свято під назвою « Маленька Міс Осінь 2018 р.» У святкуванні приймали участь дівчатка з 1 по 4 клас.

Свято було проведено  у вигляді конкурсу. А ще дівчаткам було дане домашнє завдання: підготувати наряди, показати свої таланти. У залі школи зібралися глядачі-вболівальники та родичі дівчаток, які палко  підтримували своїх фавориток на протязі всіх конкурсів .

Завідувач філії Болсун Любов Миколаївна разом з медичною сестрою та заступником завідувача філії були почесними суддями конкурсу. Та допомогли визначити найкращу дівчинку, яка гідна звання «Маленька Міс Осінь 2018 р.» за що я їм дуже вдячна. Переможницею стала найменша з учасниць – учениця 1 класу Соловйова Міланжеліна , II місце –  виборола учениця  3 класу Олійник Анастасія  та III місце – учениця 4 класу Швець Софія.

Всі учасниці отримали подарунки від суддів це було гарним завершенням свята. Свято  пройшло у веселій  атмосфері.

Педагог-організатор

Коріновська Д.О