"Ой на Івана, ой на Купала..."

9 лип. 2018

Кульмінацією свята стало пошук папороті та загадування біля нього бажання. Вихователі запалили у дітей веселий і радісний настрій на все Красне літечко! Свято на цьому не закінчилося – на ділянках дошкільних груп відбулися цікаві ігри з водою. Всім було дуже весело!6 липня у Вільненському дитячому садку «Білочка» пройшло святкування Дня Івана Купали. Відбулося справжнє свято, в якому брали участь дошкільнята та вихователі ДНЗ. Діточки показали свою кмітливість, відгадуючи загадки, пограли в рухливі ігри на розвиток швидкості та реакції. Також цього дня діти стрибали через «вогнище», вязали стрічки на купальське дерево «Марена».