Справжнє свято футболу в ДНЗ «Барвінок» с.Новий Шлях – «Веселі старти з елементами футболу»

2 лип. 2018

З метою формування у дошкільнят сталої традиції до занять фізичною культурою і спортом, розвиток рухових умінь, навичок і фізичних якостей за допомогою рухливих ігор та спортивних естафет 25 червня 2018 року  відбулося справжнє свято футболу в ДНЗ «Барвінок» с.Новий Шлях – «Веселі старти з елементами футболу». На святково прикрашеному спортивному майданчику дошкільного навчального закладу зібралося дуже багато гостей – команди-учасники, їхні фани-вболівальники, батьки. Не залишилося свято без участі сучасних героїв малечі – Сімки та Нолика. Спочатку вони запросили команди на веселу розминку, а потім супроводжували виконання всіх естафет. І дуже раділи разом з дітьми їхнім перемогам.Діти приймали участь в естафетах зі справжнім спортивним азартом, заражаючи ним всіх вболівальників.              Біг з м’ячем в руках, передача м’яча над головою, «Стрибуни», прокачування м’яча між ногами, передача м’яча в парах на місці, прокачування м’яча ногами «змійкою», «Снайпери» – ось скільки естафет було проведено для учасників. А групи підтримки підбадьорювали свої команди запальними танками, закликали до перемоги. Не відставали і вболівальники – хвилювалися за всі команди, підтримували протягом всього свята.А на завершення вручили всім учасникам грамоти, солодкі медалі та розвиваючі ігри.