Семінар – практикум для керівників НВК

5 груд. 2016
Семінар – практикум для керівників НВК

Мета семінару – практикуму, який відбувся 30 листопада у Новопільському дошкільному навчальному закладі: «Удосконалення організаційних, контрольно-аналітичних функцій керівників НВК в дошкільних групах шляхом застосування новітніх технологій в освітньому просторі та кращого педагогічного досвіду».

На початку роботи  колеги оглянули виставку методичної літератури та завідувачка Рибак Л.І. провела екскурсію по дитячому садочку, після якої всі були приємно вражені від гарно створених для дітлахів предметно-розвивального середовища та естетичних умов перебування.

Директор Криворізького РНМК Ланчковська Т.А. нагадала про відповідальність керівників щодо виконання всіх вимог чинного законодавства з питань дошкільної освіти в умовах роботи навчально – виховного комплексу, а також інформувала про застосування новітніх технологій в освітньому просторі. Методист з питань дошкільної освіти Криворізького РНМК Стретович О.І. детально розповіла про необхідність суворого дотримання режиму дня дітьми дошкільного віку за вимогами діючих програм та нового Санітарного регламенту. Вихователь - методист Шевченко Н.М. провела інтерактивну гру щодо визначення відмінностей аналізу уроку в школі і заняття в ДНЗ. Під час семінару переглянули  інтегроване заняття «Фестиваль професій» з використанням новітньої технології Г. Чепурного «Мнемотехніка» (вихователь старшої групи Кузьменко А.О.) та можливістю всім присутнім здійснити аналіз.

Керівникам були надані рекомендації щодо удосконалення контрольно-аналітичних функцій керівника НВК та використання новітніх технологій в роботі з дошкільниками.