Вода – колиска життя

26 бер. 2019
А вода це справжнє диво! Як прожити без води? З нею ми завжди щасливі, З нею в нас нема біди.

Всесвітній день води є можливістю нагадати людству про надзвичайну важливість водних ресурсів для навколишнього природного середовища і розвитку суспільства та покликаний підвищити розуміння важливості збереження екологічно чистого стану водних ресурсів для створення безпечних умов життєдіяльності населення. Практичні зусилля можуть допомогти поглибити суспільне розуміння , як проблем так і рішень в цій області. Для досягнення позитивних результатів в школі було проведено масу заходів, які допомогти дітям зрозуміти важливість збереження водних ресурсів.

22 березня у всьому світі відзначають Міжнародний день води (всесвітній день водних ресурсів). Всесвітній день води був проголошений Генеральною Асамблеєю ООН і вперше пройшов 22 березня 1993 року. З того часу ця подія щорічно відзначається.

Учнів КНЗ «Златоустівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів»  перед початком занять в школі зустріла педагог-організатор школи Тарасова Н.П. Протягом дня учні мали можливість на перервах відпочинку розмальовувати цікаві малюнки, вчителі хімії та фізики підготували ряд дослідів, які демонструють незвичайні властивості води. Діти показали гарні знання з природознавства: відгадували загадки, змістовно відповідали на питання про роль води і її збереження на планеті Земля, виявили себе справжніми захисниками природи, висловлюючи власні судження про розумне користування дарами природи, зокрема водою, та звертаються до всіх із закликом  вчитися  правильно та економно витрачати  водні ресурси,  не забруднювати річки, щоб залишити у спадок чисту воду і квітучу землю. Бо чиста вода, то здоров’я нації!

Класні керівники провели  виховні години. Заходи допомогли діткам розширити знання про одну з основних складових природи – воду та виховати бережливе ставлення до води та природи взагалі.