Панорама творчості педагогічної майстерності музичних керівників закладів дошкільної освіти

25 бер. 2019
На базі Вселівського ЗДО «Сонечко», в березні місяці, пройшла панорама творчості педагогічної майстерності музичних керівників закладів дошкільної освіти з проблеми «Роль музики у патріотичному вихованні дошкільників» - керівник Корж Г.В.(Новопільський ЗДО «Снігуронька»)

Ми живемо в незвичайно складний і цікавий час. Ламаються застарілі стереотипи, переоцінюються давно встановлені цінності, оновлюється наше суспільство. Ми все частіше запитуємо себе, які ми люди, який наш родовід, звертаємося до витоків духовності. Адже дитячий садок – це перша найрідніша школа для дитини, національна школа, в якій пробуджується національна і громадська свідомість. А музика здатна впливати на почуття, настрій дитини, її моральний та духовний світ.

Таким чином, залучаючи дітей до музичної спадщини свого народу, виховуємо в них відчуття патріотизму, а воно невід`ємне від виховання почуттів національної гідності.

Приємно усвідомлювати, що вогник творчості, який ми запалюємо кожної зустрічі з дітьми, не гасне, а продовжує горіти. Тому педагогі  намагаються зробити життя своїх вихованців та їх батьків в дитячому садку змістовним і цікавим, щоб музика стала для них частинкою їхньої душі.

Виховання в дітей справжнього патріотизму має відбуватися «від серця до серця». Патріотичне виховання вбирає в себе високу внутрішню культуру, шанобливе ставлення до пам’яток історії, любов до ближнього, гідність, вихованість, ввічливість, відкритість, чесність і решту чеснот, якими завжди славився український народ. Лише подаючи дітям належний приклад, проявляючи вагомий внесок у майбутнє, педагоги зможуть дбайливо й по-справжньому зростити  в дітях паростки патріотизму, виховати в них гідних громадян своєї країни.