Хімія – країна чудес!!!

1 бер. 2019
Позакласний захід, проведений вчителем хімії КНЗ «Радіонівська ЗОШ І – ІІІ ступенів» Бойко О.В.

Наука хімія – це наука чудес, які постійно відбуваються в нашому житті. Предмети побутового вжитку, особистої гігієни, одяг, взуття  - це речі, які штучно або синтетично створені руками людини і складаються з різноманітних хімічних речовин. Хімія вивчає речовини, їх будову властивості і взаємоперетворення. Ось такими словами вчитель почав свою розповідь.

Важко навіть уявити,

Як без хімії прожити?

Чистить, миє і годує,

Живить, травить і лікує.

Грішне тіло прикриває,

На городі помагає.

Щоб родили помідори.

Ми під них підсиплем добрив.

Посуд, меблі і тканини -

Це хімічні речовини.

І повітря і вода;

Взагалі. Природа вся!

Вчитель,  разом зі своїми помічниками - учнями 7 класу, дивували малюків цікавими хімічними дослідами. Семикласники показали різноманітні «чудеса» і розкрили  секрет кожного «чуда».  Малюки були активними  помічниками у проведенні дослідів. Найбільше  дітей та вчителів вразили яскраві досліди: самовільне надування повітряних кульок, світлофор, фараонові змії, трьохголовий дракон, різнокольорові вулкани, речовини – хамелеони.  Ці досліди діти можуть провести і вдома, але тільки в присутності дорослих і дотримуючись правил безпеки життєдіяльності. Всі присутні одержали емоційне задоволення від побачених хімічних «чудес».