Колегія управління з керівниками закладів освіти району

25 лют. 2019
Згідно річного плану управління освіти, культури, молоді та спорту Криворізької РДА 22.02.2019 року відбулося засідання колегії.

На розгляд колегії було винесено питання:

• Про виконання угоди між районною організацією профспілки працівників освіти та управлінням  освіти, культури, молоді та спорту  Криворізької райдержадміністрації за 2018 рік;
  • Про стан ведення та зберігання документів із кадрових питань, дотримання законодавства про відпустки в закладах освіти району;
  • Про затвердження районних заходів щодо розвитку системи виявлення  та підтримки обдарованих і талановитих дітей та молоді  Криворізького району на 2019-2023 роки;
  • Про підсумки проведення моніторингу досягнень дітей дошкільного віку за БКДО у закладах дошкільної освіти;
  • Організація інклюзивного навчання в закладах дошкільної та загальної середньої освіти.

У роботі колегії взяли участь члени колегії, методисти РМК, керівники закладів освіти району.

Щороку підготовка до проведення зовнішнього незалежного оцінювання є особливим і важливим питанням, яке хвилює керівників закладів освіти, вчителів, батьків, учнів ще з 1 вересня навчального року. Як найрезультативніше підготувати одинадцятикласників до цих іспитів, як визначити найбільш ефективні форми й методи роботи з учнями під час підготовки до ЗНО - це питання круглого столу, який відбувся 22 лютого 2019 року в управлінні освіти, культури, молоді та спорту Криворізької РДА.

Керівники закладів загальної середньої освіти обговорили актуальні  проблемні питання, які стосуються деяких аспектів ЗНО.

Начальник управління   Харчук Н.Ю. акцентувала увагу на необхідності посилення діяльності керівників освітніх закладів та педагогічних колективів у напрямку ефективної підготовки учнів до ДПА та ЗНО. Керівники ЗЗСО обмінялися  практичним досвідом впровадження сучасних технологій підготовки до ЗНО; презентували ефективні форми науково-методичної роботи з педагогічними працівниками, спрямовані на надання якісних освітніх послуг.

Учасники заходу отримали рекомендації, поради для випускників, учителів та батьків з питань психологічного супроводу підготовки випускників до ЗНО.

Звертаючись до присутніх, начальник управління  Харчук Н.Ю. зазначила, що зміни в політичному, соціально-економічному житті нашої країни, зростаючі вимоги суспільства до якісної освіти спонукають як до радикальних реформ в українській освіті, так і до поступових кроків для її удосконалення. Ніна Юріївна  проаналізувала розвиток дошкільної, позашкільної, загальної середньої освіти району на виконання угоди за 2018 рік  між районною організацією профспілки працівників освіти та управлінням  освіти, культури, молоді та спорту  Криворізької райдержадміністрації.

Начальник управління  підвела  підсумки засідання колегії. За результатами проведеної колегії ухвалено рішення.