«Втілення концепції В.О.Сухомлинського «Пізнавати світ розумом і серцем» в дослідно-експеріментальній роботі зі старшими дошкільниками».

25 лют. 2019
Одним із пріоритетних напрямків дошкільної освіти є природничо-екологічне виховання дітей. 21 лютого 2019 року на базі ДНЗ «Барвінок» с.Новий Шлях пройшло засідання методичного об'єднання вихователів старшого дошкільного віку

Під час теоретичного блоку були продемонструвала колегам цікаві методи і прийоми розширення знань дітей про природне довкілля, встановлення елементарних залежностей між діяльністю людини та екологічним станом природи.

В практичній частині вихователь Зубрицька І.І ознайомила з методикою проведення дослідів з ялинкою.

Вихователі  поділилися досвідом роботи щодо методів і прийомів виховання у дошкільників бережного ставлення до природи.