Конкурс для науково-обдарованих учнів

30 бер. 2012
Конкурс-захист "Ерудит"

З метою пошуку, підтримки, розвитку обдарованої молоді 27 березня 2012 року року був проведений конкурс «Ерудит» на базі Криворізької загальноосвітньої школи № 15 м. Кривого Рогу. В ньому прийняли участь науково обдаровані учні Криворізького району, їх керівників, директори навчальних закладів, викладачі Криворізького національного університету та відділу освіти.

На конкурсі були представлені 56 робіт дослідницького характеру.  Захист проводився в 6-ти секціях: «Філологічна», «Фізико-математична», «Біологія + психологія», «Природнича», «Історична», «Мистецтвознавство».

Найбільша кількість учасників була представлена Лозуватською СЗШ №1 (12 робіт), Недайводською СЗШ (5 робіт), Новопільською СЗШ (5 робіт), Гейківською СЗШ (5 робіт), Зеленогайською НСШ (4 роботи) та Грузькою НСШ-сад (4 роботи).