З коханням в серці стає тепліше

14 лют. 2019
День Святого Валентина – дуже ніжне та добре свято, день в який люди відкрито говорять про найбільш прекрасне в світі почуття – любов. В цей холодний лютневий день на душі тепло як ніколи, а повітря заполонили відчуття щастя і романтики. Крім того, день всіх закоханих – чудовий спосіб показати свою любов та турботу, здивувати дорогу тобі людину…

У цей день прийнято дарувати символічні листівочки у формі серця, які висловлюють любов та дружбу, щирість та повагу, добро та тепло сердець. І, хоча це свято зазвичай пов’язують з коханням та закоханістю, на сьогоднішній день – це не лише день закоханих, а й день, коли свою прихильність виявляють до друзів або близьких людей.

14 лютого у КНЗ «Златоустівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів»  працювала «пошта Купідона», за допомогою якої учні могли надіслати  святкову «валентинку» своїм друзям та вчителям. Учні 5-9 класів підготували святкові стінгазети.

Найбільш очікуваним для учнів початкової школи був конкурс на вибір «Дружної пари». Для того, щоб як найкраще підготуватися до конкурсу у школі проводяться репетиції: дівчата та хлопці готуються до дефіле, танцювальних номерів, вчаться вальсувати, підбирають вбрання.

Жоден конкурс не відбувається без журі, за оцінками яких визначаються переможці. Головою журі була заступник директора з навчальної роботи Писар О.В.,. також до складу журі входили вчителі початкових класів. Головною метою заходу було виховувати почуття товариства, доброзичливості, любові.

Конкурс завершився врученням нагород і оголошенням титулів.

Для учнів старших класів проведена шкільна святкова дискотека до дня Святого Валентина.

Тож бажаємо всім щирого кохання, почуття закоханості, добра і віри.

Зеленогайську філію  це свято не проминуло і завітало до кожного куточка класу.

14 лютого у школі дуже яскраво і різноманітно пройшло свято до Дня Святого Валентина. Для кожного  класу працювала святкова пошта. Було зібрано багато «валентинок», а потім відправлено їх адресатам. Проводився конкурс на кращу валентинку у якому прийняли участь усі учні школи переможців було нагороджено грамотою та солодкими призами.

Завершилося свято концертом «На крилах любові», який підготували учні під керівництвом педагога-організатора Коріновської Д.О.

Учні 7 класу Радіонівської ЗОШ, разом з класним керівником журавко Н.М., провели святкову шоу програму, присвячену Дню Святого Валентина, для учнів середніх класів.

Здавна любов люди поважали

На їх написано скрижалі

«Любов і життя – одне»

Так, віршованими рядками  М. Гумільова, почався захід. А далі – історія свята.

14 лютого 270 року християнського мученика Валентина, який здійснив заборонений римським імператором обряд вінчання, засудили до смертної кари. Але навіть у тюремній камері, за легендою, Валентин не зрікся своїх поглядів і повінчав молодих людей, які дуже любили один одного.... Через сотні років він був зарахований до лику святих...Так, любов об'єднує два люблячих серця, змушуючи їх битися в унісон. Для продовження свята, ведучі запросили на сцену по 2 пари (хлопчик і дівчинка) від кожного класу, щоб провести конкурсну програму. Гра «Половинки серця», в якій учні об’єдналися в пари; «Чи знаєш ти свою половинку?»,описали зовнішність партнера; гра – конкурс «Публічне визнання в коханні»; танцювальний конкурс і самий веселий конкурс «Танок на газеті». По закінченню конкурсів жюрі, яке весь часнаполегливо і методично вираховувало найпопулярнішу пару, назвало імена переможців. Ними стали 3 пари, учні 5,6,7 класів. Ось і завершилося чудове свято закоханих - День Святого Валентина. Ведучі побажали, щоб у житті кожного було якомога більше любові. Адже любов - це та сила, яка рухає світом і людиною.