Разом для найкращого Інтернету

6 лют. 2019
5 лютого 2019 року у світі відзначається День безпечного Інтернету (Safer Internet Day) під гаслом “Разом для найкращого Інтернету”.

Цей день проводить з метою залучити до дій кожного та кожну, хто відіграє свою роль у створенні кращого Інтернету для всіх, зокрема, наймолодших користувачів. Більш того, це запрошення для всіх до поважливого онлайнового спілкування задля забезпечення найкращого цифрового досвіду.

День  безпеки в Інтернеті  в КНЗ  «Златоустівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів» розпочався із організаційної  лінійки  «ТАК – Безпечному Інтернету», яку провели: в.о. директора  школи  Тарасов О.Т, та вчитель інформатики Привалов В.В.

Протягом дня педагог-організатор Тарасова Н.П. проводила інформаційні хвилинки у  1–4 класах, на яких розповідала  про можливості мережі Інтернет, про небезпеки, які можуть чекати там на дітей. Також для учнів початкової школи було запропоновано переглянути казку про «Безпечний інтернет» та відеоролик «Безпечний інтернет для учнів», «Фіксики. Інтернет». Після перегляду діти відповідали на поставлені запитання, розповідали цікаві історії, пов’язані з використанням Інтернету.

Учні охоче обговорювали віртуальні загрози, які можуть завдати шкоди в реальному житті, а також вивчили пам’ятку про «Неприємності в мережі та як їх уникнути».

Учні 7-11 класів долучились до Всеукраїнської акції #STOP_SEXтинг та відвідали єдиний урок на тему: «Інтимні селфі в Інтернеті – жарт чи небезпечний ризик?».

Вчитель Привалов В.В. разом з учнями старших класів та вчителями школи долучилися до проведення онлайн-уроку з нагоди Дня безпечного Інтернету. Всім присутнім було запропоновано за допомогою QR-КОДУ зайти на форму для проходження тесту із знань безпеки інтернету. По закінченню заходу відбувся перегляд відеофільму про шахрайство в інтернеті.

Разом з освітнім проектом «На Урок» наші дев’ятикласники долучилися до ініціативи і прийняли участь у Всеукраїнському конкурсі «Безпечний інтернет», аби перевірити та поглибити власні знання про правила поведінки в інтернеті. Показали високий рівень знань. Вітаємо переможців.

Я сподіваюся, що цей день навчив нас багатьом правилам поведінки в Інтернеті, ознайомив із загрозами, що несе Інтернет та відзначив позитивні моменти користування мережею.