Співчуття і доброта здатні творити дива»

4 лют. 2019
«Людяність, сердечність, чуйність — цей моральний імунітет проти зла здобувається лише тоді, коли людина в ранньому дитинстві пройшла школу доброти, школу справжніх людських стосунків, людину можна виховати лише добром»,— писав В. Сухомлинський.

Дошкільне дитинства  - період розвитку багатьох сфер і формування основ особистості. З раннього дитинства ми  закладаємо в майбутню особистість високі моральні принципи, вчимо бути не байдужими, співпереживати, підводимо до того, що кожна людина приходить у цей світ творити добро. Зло дітей  проявляється як егоїзм, душевна черствість, жорстокість. А зароджується воно, коли ще дитина робить перші усвідомлені кроки в житті. Ось чому так важливо у дітей дошкільного віку формувати тверді переконання на основі християнського вчення про добро і зло. Саме таку мету ставила перед собою вихователь Радушненського ДНЗ (ясла-садка) «Ромашка» Мельник Н. В. під час проведення відкритого перегляду у старшій групі «Капітошка» 01.02.2019 року. Протягом всієї СОД  дошкільнята розмірковували над питанням «Що таке доброта?», грали та проводили дослідницько-пошукову роботу.