Новорічні ранки в ДНЗ «Білочка» с.Вільне

28 груд. 2018
Новий рік – час подарунків, сюрпризів, загальних веселощів, коли довкола панує добра магія і казка. Діти нетерпляче очікують на свято і зустрічають його з надзвичайним захопленням.

26 грудня розпочались Новорічні свята і в Вільненському  дошкільному навчальному закладі «Білочка». Колектив  закладу творчо підійшов до підготовки святкування Нового року. Для цього проведено всі необхідні підготовчі роботи, а саме:  здійснено естетичне оформлення всіх групових кімнат приміщень закладу новорічними атрибутами. Вихователі виготовили цікав оздоблення груп та зали, які чудово доповнювали інтер’єр закладу та створювали святкову атмосферу, розмалювали шибки вікон казковими героями.

Цікаво продумані сценарії, ігри з казковими героями,в яких перетворились дорослі, святковий музичний супровід,новорічні хороводи,танці та ігри створили святкову атмосферу, забезпечили гарний настрій та залишили чудові враження дітям та батькам.

Кульмінацією свят була поява Діда Мороза, який порадував дітей сюрпризом з новорічної торбинки. Роль Діда Мороза дуже артистично виконав  батько вихованки садочку, що ще більш переконало дітей в справжності цього казкового образу.

Новорічні ранки завершились та залишили по собі радісний настрій, веселощі, спогади діткам і дорослим на цілий рік. А попереду у дітей ще не менш чарівне свято Різдва!