Запали зірку Святому Миколаю

21 груд. 2018
З першим снігом і морозами приходять в Україну зимові свята. Найбільшим і найрадіснішим для дітвори є свято Миколая. Відбулося воно і в КНЗ «Златоустівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів» та КНЗ «Радіонівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів»для учнів школи. Школярі чекали на свого покровителя, доброго Духа. Хлопчики й дівчатка, щоб отримати гарного подарунка від Миколая, намагалися добре вчитися, допомагати людям, поважати дорослих.

Напевно, не знайдеться жодної дитини, яка б не знала й не любила щедрого дідуся Миколая. Це він у ніч на 19 грудня обходить кожну домівку й під подушками залишає свої дари. Слухняним діткам – ласощі, а неслухняним – тоненьку різочку. Легенда про Святого Миколая виникла ще в сиву давнину. Вона оповідає, що ще будучи маленьким хлопчиком Миколайчик славився доброю та спокійною вдачею. Чи не щодня він звертався до Бога й молив про мир і спокій на землі, просив благословення та прощення для людей. А коли Миколай подорослішав і батьків у нього не стало, то продав свій маєток, роздав гроші нужденним й став священиком. Ставши «батьком» сиріт і бідних його почали називати святим.  Святий Миколай виключно християнський персонаж. Добрий дідусь Миколай – це образ із вірою у Всевишнього, високими моральними цінностями, людяністю. Саме ці якості завжди будуть керувати світом. І щоб там не було, та хоча б раз на рік, у цей день, ми повинні висловити своє добре ставлення один до одного, до своїх дітей. Особливу увагу варто приділити діткам, які обділені батьківською увагою. Цього дня ніхто не повинен почуватися самотнім. Дарувати любов один одному – ось, що заповів нам Господь. А Святий Миколай, своїми благими справами, вчить нас бути милосердними і робити тільки добрі справи. Про це говорив на нашому  святі наш почесний гість, настоятель храму Пантелеймона, отець Максим, який завітав до нас в гості. Ні одна  дитина не залишилася без уваги в цей святковий день . Дякуючи нашим спонсорам (агрофірма «Родина»),  учні отримали  солодкі подарунки. На останок – загальне фото дітей з героями вистави, гостями, вчителями.

Напередодні свята, дякуючи малюнкам учнів 1 – 4 класі, була оформлена виставка «Яким я уявляю свято Миколая».

Величне духовне свято ще раз підтвердило те, що всі ми є християни і не маємо право забувати про це. Велике щастя жити з Богом, велике щастя дружити, любити, а святитель Миколай допомагає в цьому.

Дорослі доклали всіх зусиль, щоб це свято справді стало казковим і незабутнім, щоб у кожну оселю, до кожної дитини прийшло диво.

На завершення свята всі одержали солодкі подарунки від Чудотворця Миколая.

Щира подяка всім хто приєднався до проведення свята.

Найщиріші побажання нашим маленьким артистам, без яких не відбулося б це свято.