Час обрав нас!

6 груд. 2018
Під таким гаслом 5 грудня у приміщенні Данилівської ЗОШ пройшов патріотичний захід присвячений Міжнародному Дню Волонтера.

На святі були присутні  перший заступник голови Криворізької райдержадміністрації Сінєльнік С.Л. та голова районної організації Товариства Червоного Хреста Матірка М.Г.

У ході заходу  щирі слова подяки за активну громадську позицію звучали із вуст Світлани Леонідівни «Я вперше перебуваю на такому заході і приємно вражена тим, що у нашому районі виховуються по-справжньому милосердні, добрі і чуйні волонтери», – сказала вона, а також відзначила те, що за чудовими презентаціями, які були представлені під час заходу, стоїть повсякденна кропітка робота волонтерів і їх організаторів.

Учні Данилівської школи декламували вірші вдячності волонтерам, а художній керівник Данилівського сільського будинку  Гончар Є.Ю.  піснею з словами вдячності  привітала усіх представників волонтерського руху.

По завершенню  усіх учасників заходу  було запрошено на майстер-клас по виготовленню янголят оберегів з молитвами Святому Миколаю, які потім буде подаровано   дітям  які лікуються  у дитячому стаціонарі  Криворізької центральної районної лікарні. Ми дуже надіємось що ці маленькі янголята допоможуть цим дітками швидше одужати.