Справжня дружба не створюється, вона виникає

21 черв. 2018
15.06.2018 року в закладі дошкільної освіти «Ромашка» відбулося веселе дитяче свято дружби.

15.06.2018 року в закладі дошкільної освіти   «Ромашка»   відбулося веселе дитяче свято дружби. Під час святкового дійства дітвора із захопленням мандрувала по зупинках доброти,  відгадувала загадки, грала в ігри, дивилася лялькову виставу,  ділилася враженнями про своїх найкращих друзів. Метою даного заходу було навчити дітей правильно і мудро поводити себе в колективі однолітків, жити між собою у дружбі та  мирі, розвивати вміння спілкуватися, розуміти і поважати думку інших.

Вихователі Концевич Н. О. та Вознюк Т. О.  вдало поєднали гру, казку і музичний супровід та щиро заохочувала малят бути активними. Дитячій радості не було меж! Як підсумок свята – подарунок від Ледарки – мультфільм про дружбу.