Для вчителів що атестуються районною атестаційною комісією

5 бер. 2012
«Методичний калейдоскоп»

29 лютого 2012 року на базі Радушанської СЗШ відбувся «Методичний калейдоскоп» для вчителів гуманітарного циклу, що атестуються районною атестаційною комісією: Трофименко С.О. (Широківська СЗШ), Язан Г.І. (Широківська СЗШ), Зубенко В.М. (Гейківська СЗШ), Гнатюк В.В. (Кіровська СЗШ), Чех Л.В. (Христофорівська СЗШ), Вічканова Л.К. (Лозуватська СЗШ №1), Надельнюк Н.М. (Лозуватська СЗШ №1), Нежигай Т.М. (Лозуватська СЗШ №1), Савчук А.С. (Надеждівська СЗШ), Філіповська Л.М. (Златоустівська СЗШ), Зарайська Н.М. (Червоношахтарська СЗШ), Мойсеєнко Г.В. (Радушанська СЗШ), Тлустенко С.С. (Радушанська СЗШ), Стельмах Т.І. (Червонозабійницька СЗШ).

Програма «Калейдоскопа» складалася із 3-х блоків:

-          Самопрезентація досвіду роботи над методичною темою;

-          Майстер-клас прийомів щодо вирішення проблем на уроці;

-          Блок інформаційного забезпечення «Комп’ютер – мій помічник» (титульна сторінка презентації).

Вчителі представили на розгляд районної атестаційної комісії власні портфоліо, презентували свою роботу над науковим проектом, показали найбільш ефективні форми і методи зацікавленості учнів у вивченні предмету та створення ситуації успіху на уроці для кожної дитини. Найбільш актуальними, ефективними та такими, що відповідають сучасним вимогам, були уроки розвитку творчих здібностей учнів, навчально-практичні посібники, електронні уроки, уроки з комп’ютерною підтримкою, які запропонували вчителі, що атестуються.