Семінар-практикум

5 бер. 2012
«Гуманітарний вимір сучасної освіти: методологія та педагогічні технології»

22 лютого 2012 року на базі Радушанської СЗШ відбувся семінар-практикум для вчителів української мови та літератури.

Тема: «Гуманітарний вимір сучасної освіти: методологія та педагогічні технології».

Мета: Ознайомлення із тактиками реалізації педагогічних технологій на другому етапі (організаційно-моделюючому) обласного науково-методичного проекту «Креативна освіта для розвитку інноваційної особистості» вчителів-словесників Радушанської СЗШ Моісеєнко Г.В. та Старко Г.М.

Вчителі української мови та літератури району подивились відкриті уроки з української літератури у 6 класі «Немає нічого кращого за дружбу» за повістю В. Нестайка «Тореодори із Васюківки» (вчитель Старко Г.М.); та урок з української мови в 11 класі «Пунктуація складного речення» із комп’ютерною підтримкою (вчитель Моісеєнко Г.В.).

Провели практичне заняття «Система роботи з творчо обдарованими учнями». За круглим столом підвели підсумки роботи семінару та участі учнів у районних та обласних олімпіадах з української мови та літератури, заочного районного та обласного етапів ХІІ  Міжнародного конкурсу з української мови імені П.Яцика, районного та обласного етапів ІІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської молоді імені Тараса Шевченка.