"Мальовниче криворіжжя"

17 жовт. 2011
Зліт учасників районного проекту «Мальовниче Криворіжжя» відбудеться 27.10.2011 в м. Кривий Ріг у приміщенні «Народного дому»

Зліт учасників районного проекту «Мальовниче Криворіжжя» відбудеться  27.10.2011

в м. Кривий Ріг у приміщенні «Народного дому» (зупинка «Перша дільниця» поблизу станції  Червона) за графіком:

10.00     4-і  класи,

12.30     5-і  класи.

В зльоті беруть участь 2 делегації від кожної школи у складі:

4 кл.     класовод + 5 дітей – учасників проекту,

5 кл.  класовод  минулого року + класний керівник +5 дітей –  учасників проекту.

Можна брати групу підтримки.

Кожна делегація має бути  оформлена креативними елементами власного іміджу,  а також кожен член делегації повинен мати  в руці повітряну кульку.

Кожній делегації надається для презентації свого проекту суворо 5 хвилин (не більше!!!).  При підготовці презентації звернути увагу на якість і цікавість виступу, на естетичність та дотримання вимог сценічної культури. Обов’язковим  для виходу на сцену є  змінне взуття! Фонограми та мультимедійні презентації мати з собою у 2 варіантах електронних носіїв ( CD та флеш).

Оргвнесок для нагородження у сумі 30грн. від кожної делегації надати до 18.10.2011.

Телефон для довідок: 404-21-82,    067 632 85 03.  Методист Леонтьєва А.О.