Рік дитячої творчості розпочато!

17 січ. 2013
Результати фінального туру обласного конкурсу технічної творчості з Web-дизайну.

На початку січня 2013 року на базі Дніпропетровського обласного центру науково-технічної творчості та інформаційних технологій учнівської молоді було проведено фінальний тур обласного конкурсу технічної творчості з Web-дизайну. Криворізький район делегував для участі вихованців центру дитячої та юнацької творчості, учнів Новопільської СЗШ – Бєльохіна Владислав та Мульганова Костянтина, які здобули перемогу на районному етапі конкурсу.

Бєльохін Владислав та Мульганов Костянтин, які ввійшли до складу команди, вже не один рік займаються у гуртку ЦДЮТ «Програмування», що працює на базі Новопільської СЗШ і досягали щороку призових місць, як на районному так і на обласному рівні. Готувалися до участі у фінальному турі наполегливо і серйозно за підтримки свого наставника, керівника гуртка ЦДЮТ Халіка Володимира Арсентійовича. І ось результат, який вражає!

З 27 учасників фінального туру лише наші вихованці були представниками від сільських районів області і перемогли у відбірковому турі. Суперниками у змаганнях були представники спеціалізованих закладів науково-технічного направлення, представники міст Дніпропетровської області. І не дивлячись на це, І місце в фіналі обласного конкурсу з Web - дизайну зайняв наш учасник – Бєльохін Владислав! З 50 максимальних балів (за умовами конкурсу) він набрав 47,5! В минулому році він займав ІІІ місце в області. А ІІІ місце в цьогорічному конкурсі зайняв теж наш учасник – Мульганов Костянтин, набравши 47,2 бали!

Роботи конкурсантів перевіряли та аналізували чотири бригади журі: в містах Дніпропетровськ, Кривий Ріг, Нікополь і бригада журі від професійно-технічних закладів області, що підтверджує високий рівень вимог. Та наші вихованці прославили Криворізький район своїми досягненнями!

Вітаємо переможців та їх керівника Халіка Володимира Арсентійовича! Молодці! Так тримати!

Директор ЦДЮТ   Криворізького району          А.С.Ланчковський

Бельохін Владислав