Новорічне свято для дітей сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування

15 січ. 2013
У новий рік з хорошим настроєм!

25 грудня 2012 року на базі Лозуватської ЗСШ №1 відбулось новорічне свято „Ялинка – 2013” для дітей – сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування. Присутні на святі почесні гості: перший заступник голови райдержадміністрації Ю. А. Волосов, заступник голови райдержадміністрації Т.І. Семенова , заступник голови  районної ради Г.І. Лопачова, начальник відділу освіти Кравчик Л.В. привітали дітей новорічними подарунками (солодощами, м’якими іграшками) та побажали міцного здоров’я,  відмінних успіхів у навчанні, цікавого дозвілля під час новорічних канікул та щасливого Різдва і здійснення всіх мрій.

Учні Лозуватської школи підготували для дітей та дорослих святкову розважальну програму, в якій звучали новорічні пісні та виконувались сучасні танці. Свято супроводжувалось іграми, конкурсами, а саме головне – хорошим настроєм усіх присутніх.