Готові до ІІІ обласного туру Всеукраїнських олімпіад

24 груд. 2012
ІІ тур Всеукраїнської олімпіади з інформатики (програмування)

23 грудня 2012 року на базі Лозуватської СЗШ № 1 відбувся ІІ тур Всеукраїнської олімпіади з інформатики (програмування).

В олімпіаді прийняли участь 14 учнів з Лозуватської СЗШ № 1, Лозуватської СЗШ №2, Недайводської СЗШ-сад, Новопільського НВК, Червоношахтарської СЗШ, Радушанської СЗШ, Златоустівської СЗШ.

Учасниками ІІІ туру олімпіади стали наступні учні: Бєльохін В. (Новопільський НВК, 11 клас), Мульганов К. (Новопільський НВК, 11 клас), Волошин С. (Червоношахтарська СЗШ, 10 клас), Барановський В. (Новопільський НВК, 9 клас), Сокур М. (Новопільський НВК, 8 клас).

Для підготовки учнів до участі в олімпіаді з інформатики в наступному році надаємо матеріали олімпіади  цього року.