Районний етап Всеукраїнського конкурсу

3 груд. 2012
Вчитель року - 2013

23 листопада 2012 року на базі Червоношахтарської СЗШ пройшов районний тур всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2013» у номінаціях:фізика, інформатика, музика, російська мова. Конкурс проходив у нетрадиційній формі, був направлений на підтримку творчої праці учителів, підвищення їх педагогічної майстерності, виявлення та популяризації нових інноваційних технологій навчання, передового педагогічного досвіду.

В програмі конкурсу була презентація методичних розробок, яка показала, що всі учасники працюють над визначеними темами самоосвіти, мають напрацьований досвід та методичні розробки. Активними були учасники у конкурсах «Поміркуємо разом», де вивчалися вміння вчителів орієнтуватися у сучасних технологіях навчання, у структурі традиційних уроків, у знаннях різних видів нетрадиційних уроків.

Свою методичну підготовку зуміли показати вчителі при моделюванні уроку на задану тему, а знання предметного матеріалу при виконанні практичної роботи. Саме ці конкурси стали вирішальними при підведені підсумків та визначенні переможців у номінаціях.

Загальна кількість вчителів, що взяли участь у районному турі конкурсу - 12 чоловік. Найактивнішими були школи:

• Радушанська СЗШ – 2 учасника, 2 переможця;
  • Кіровська СЗШ  – 2 учасника;
  • Грузька НСЗШ – 2 учасника;
  • Червоношахтарська СЗШ, Глеюватська НСЗШ – по 1учаснику – переможцю.

Слід відмітити, як позитивну, роботу педагогічного колективу Червоношахтарської школи (Волошина Ю.М.) на базі якої проводився конкурс, а також роботу адміністрацій Радушанської СЗШ (Січкаренко Л.М.), Червоношахтарської СЗШ (Волошина Ю.М.), Глеюватської НСЗШ (Голяк І.В.)  по підготовці вчителів до участі в конкурсі.

Разом з індивідуальною першістю конкурсантів за номінаціями, у програмі заходу  був конкурс на краще методичне об’єднання у вигляді презентацій їх роботи. Слід відмітити нетрадиційні презентації роботи методичних об’єднань, серед яких найбільш інформаційно – насиченою була презентація вчителів інформатики (кер. Остренко О.А.).

Переможцями районного туру Всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2013» визнано:

• Чабаненко  Людмилу Віталіївну, вчителя фізики Червоношахтарської СЗШ;
  • Дідура Романа Миколайовича, вчителя інформатики Радушанської СЗШ;
  • Старко Галину Миколаївну, вчителя російської мови Радушанської СЗШ;
  • Шляхову Людмилу Анатоліївну, вчителя музики Глеюватської НСШ.

А кращим методичним об’єднанням у 2012 році стало методичне об’єднання вчителів інформатики (кер. Остренко О.А.), якому було вручено символічний кубок.

Всі переможці конкурсу були нагороджені грошовим преміями у розмірі 200 грн. за рахунок профспілкової організації працівників освіти, а учасники отримали призи.