«Новій Дніпропетровщині - новий стандарт освіти».

27 лист. 2012

22 листопада 2012 року на базі Дніпропетровського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти пройшла Всеукраїнська науково – практична конференція «Філософсько-теоретичні та практико-зорієнтовані аспекти випереджаючої освіти для сталого розвитку».

На конференції були представленізміст та напрямки випереджаючої освіти для сталого розвитку як основи модернізації сучасної системи освіти,шляхи впровадження управління сучасною школоюу контексті освіти для сталого розвитку, практики упровадження її складових  - екологічної, економічної, гендерної освіти, медіа освіти, соціального партнерства, здоров’я збереження, особливостей використання ІКТ-технологій у реалізації обласного проекту «Новій Дніпропетровщині - новийстандарт освіти».

В роботі конференції взяли участь педагогічні працівники Криворізького району, серед яких троє виступали на секційних заходах:

• Трофіменко С.О., директор Широківської СЗШ, «Компетентнісний підхід як шлях здійснення екологічного виховання в умовах школи випереджаючої освіти для сталого розвитку»
  • Шабелян І.М., заступник директора з навчально-виховної роботи Лозуватської СЗШ №1, «Формування креативної особистості на уроках математики через впровадження інноваційних технологій навчання»
  • Соколовська Т.В., вчитель географії Лозуватської СЗШ №1, «Екологічна культура – складова свідомої, креативної особистості»

Роботи даних педагогів включені до збірки наукових робіт за підсумками конференції.