Творимо добро з любов’ю до дітей!

27 лист. 2012
Третє засідання Школи радості „Веселка”

Під  таким гаслом 24 листопада 2012 року на базі міського театру музично – пластичних мініатюр „Академія руху”  відбулось третє засідання Школи радості „Веселка” для   батьків та  дітей з обмеженими можливостями, присвячене Міжнародному дню інвалідів.  Творчий колектив театру, на чолі талановитого подружжя Олександра та Антоніни Бєльських, в рамках благодійної акції, привітав дітей та дорослих дитячою виставою „Дюймовочка” за казкою Г.Х. Андерсена. Усмішки, радість спілкування, і просто гарний настрій супроводжували присутніх протягом всього заходу. А додали приємностей учасникам свята солодощі, якими пригостив дітлахів та дорослих, приватний підприємець і меценат  Наврус Кулієв.

Саме вони, небайдужі до чужого горя люди, намагаються в межах можливого, підтримувати  батьків і дітей  у важку хвилину, допомагають розрадити у всіх негараздах та  вчать  виживати у цьому нелегкому сьогоденні через співпрацю та творчість.

Хай і на далі в школі „Веселка” посмішки сяють на обличчях дітей та їх батьків не лише у свята!

Вікторія Трухачова, методист